نتایج جستجو برای عبارت :

با شرکت DJI بیشتر آشنا شوید

با سلام خدمت بازدید کنندگان عزیز
این بنده حقیر با سابقه کاری معادل 15 سال و آشنا به مهارتهای ذیل میباشم و در حال حاضر در یکی از شرکت های بزرگ خدماتی لجستیک جمهوری اسلامی ایران در حال خدمت رسانیم :
1-دارای مدارک کارشناسی مدیریت بازرگانی و دیپلم IT و گواهی مربیگری بدنسازی
2-آشنا به دوره زیر ساخت شبکه ها کامپیوتری
3-آشنا به مبحث نرم افزار و سخت افزار
4-آشنا به به نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مدار بسته
5-اجرای انبار داری و کدینگ 
6-آشنا به اپراتو
همه چیز درباره رتبه بندی شرکت و اخذ گرید
درباره مقوله رتبه بندی شرکت و اخذ گرید گفتنی های بسیاری است. به واقع باید گفت امروزه برای اینکه شرکت ها بتوانند با سازمان ها و نهادهای دولتی قرارداد ببندند و همکاری کنند نیازمند اخذ رتبه مناسب هستند و بدون اخذ رتبه هیچ نهاد و سازمان دولتی نمی تواند با این شرکت ها همکاری کند و وارد معامله شوند.
در زیر با شرایط و مدارک و نحوه اخذ گرید شرکت ها بیشتر آشنا می شویم.
انواع رتبه بندی شرکت ها شامل:
رتبه بندی شر
ثبت شرکت در غرب تهران
شرکت: به معنای یک انجمن یا نگاه یا یک شخص حقیقی و حقوقی است.
شرکت قراردادی است که براساس آن اعضا یا شرکا سود حاصل از سرمایه را تقسیم می کنند.
انواع شرکت ها :
شرکت سهامی خاص
شرکت سهامی عام
شرکت تضامنی
شرکت بامسئولیت محدود
شرکت های نسبی
شرکت مختلط سهامی
شرکت مختلط غیر سهامی
شرکت تعاونی
آیا شما نیز از جمله کسانی هستید که مایل به شروع فعالیت اقتصادی از طریق ثبت و تاسیس شرکت در قزوین می باشند ؟ تا چه حد با شرایط و قوانین ثبت شرکت و مزایای آن آشنایی دارید ؟چنانچه می خواهید در خصوص تاسیس شرکت در قزوین بیشتر بدانید از شما دعوت می شود تا مقاله پیش رو را مورد مطالعه قرار دهید. ما شما را با اطلاعات مورد نیاز آشنا می نماییم.چه نوع شرکتی را می خواهید راه اندازی کنید ؟یک تصمیم مهم که باید قبل از اقدام به تاسیس شرکت بگیرید این است که ساختا
کسب و کار و قوانین مرتبط با آن
اهداف یادگیری: کسب و کار تجاری را از کسب و کار غیرتجاری تشخیص دهد. انواع کسب و کار تجاری را نام ببرد. با کسب و کارهای غیر تجاری آشنا شود. با ماهیت نمایندگی‌ شرکت‌های خارجی آشنا شود. با قوانین و مقررات مربوط به انواع کسب و کارها آشنا شود. با قانون کار و تأمین اجتماعی آشنا شود. در مورد قوانین بیمه‌ای
شرکت حمل بار ایرانکس در امرباربری شیراز به اصفهان ، باربری شیراز به بوشهر ، باربری شیراز به تهران و ... زیر نظر اتحادیه فعالیت می نماید . 
این شرکت با داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین آمادگی خود را برای حمل هر گونه باری اعلام می نماید . تمامی خودروها مجهز به پتو و موکت هستند . این شرکت  با به کار گیری رانندگان مجرب و آشنا به مسیر سعی نموده است خدمات مناسب را به مشتریان خود ارائه دهد .
برای استعلام قیمت ها در شهر شیراز با کارشناسان این مجموعه تما
آیین نامه تنخواه گردانی :
حسابداری مسئول کنترل و بررسی صحت و سلامت سند هزینه ها می باشد و موظف است هزینه هایی را که تشخیص می دهد مغایر با معیارهای منطقی است استعلام نماید . لذا از پرسنل تقاضا می گردد کمال همکاری را با ایشان داشته باشند که خلاف آن بی انضباطی محسوب گردیده و با آن برخورد خواهد شد.

باتشکر – مدیریت شرکت
هدف از تحریر این قوانین یک دست نمودن روش ها و آشنا نمودن پ
سیستم عامل ویندوز ۷ (Windows 7) نام هفتمین سیستم عامل شرکت مایکروسافت است که بعد از سیستم عامل ویندوز ویستا ارائه شد. در واقع می توان گفت که این سیستم عامل ارائه شده است تا تمامی نقص های موجود در سیستم عامل ویندوز ویستا را برطرف کند و تجربه خوشی برای کاربران و طرفداران محصولات شرکت مایکروسافت باشد. به دلیل قدرت بالا و انعطاف پذیری، این سیستم عامل توانسته به عنوان یکی از پرطرفدارترین سیستم عامل های موجود مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.
در این ف
بدون شک تا کنون با برند سایما و کوادکوپترهای این شرکت آشنا شده‌اید. اگر ذره‌ای با دنیای کوادکوپترهای مبتدی یا حرفه ای آشنایی داشته باشید حتما با برند سایما و برند DJI به عنوان معتبرترین برند های ساخت کوادکوپتر های مبتدی و حرفه ای آشنا شده اید . برند سایما بیشتر سازنده کوادکوپترهای مبتدی است، کوادکوپترهای با موتور براش و دوربین های با کیفیت متوسط تا بتواند با کاهش قیمت نیاز کاربران حوزه مبتدی را برآورده کند . هر بار که شرکت سایما از محصولی ر
بدون شک تا کنون با برند سایما و کوادکوپترهای این شرکت آشنا شده‌اید. اگر ذره‌ای با دنیای کوادکوپترهای مبتدی یا حرفه ای آشنایی داشته باشید حتما با برند سایما و برند DJI به عنوان معتبرترین برند های ساخت کوادکوپتر های مبتدی و حرفه ای آشنا شده اید . برند سایما بیشتر سازنده کوادکوپترهای مبتدی است، کوادکوپترهای با موتور براش و دوربین های با کیفیت متوسط تا بتواند با کاهش قیمت نیاز کاربران حوزه مبتدی را برآورده کند . هر بار که شرکت سایما از محصولی ر
از دوستان علاقه مند به بازاریابی طراحی سایت دعوت می شود
تسویه فوری بعد از گرفتن حتی یک سایت برای ما با پورسانت
بالا
اطلس وردپرس از تمام بازاریاب هایی که اولا به زمینه وب،
اینترنت، رسانه های دیجیتال و طراحی سایت آشنا و علاقه مند هستند و ثانیا توانایی
برقراری ارتباط با شرکت های نیازمند به طراحی سایت را دارا هستند از افراد واجد
شرایط زیر دعوت به همکاری مینماید:
- دارای اعتماد به نفس بالا، فعال و پرانرژی
- آشنا به فنون مذاکره و بازاریابی حضوری 
-
تا همیشه آشنا : زندگی حضرت روح ا… به روایت تصویرهایی کوتاه و منقطع
تا همیشه آشنا : محمود محمدی نسب، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)
معرفی:
این مجموعه تصویرهایی است از زندگی مردی خواستنی تر از باران، تصویرهایی کوتاه و منقطع مثل خود باران، همیشه آشنا.
بریده کتاب(۱):
دوسه نفر از ایران آمده بودند آقا را ببینند یکی شان آشنا بود وقتی آمدند تو حاج مهدی دست امام را بوسید وگریه کرد حبس طولانی وشکنجه موهای سر وصورتش را سفید کرده بود. آقا نشناختش.گف
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80

ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌مان را ثبت کنیم؟
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات
به‌طور کلی در قانون تجارت هفت گونه شرکت تجاری وجود دارد :
۱- شرکت سهامی (شامل شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص)
۲- شرکت با مسئولیت محدود
۳- شرکت تضامنی
۴- شرکت مختلط غیر سهامی
۵- شرکت مختلط سهامی
۶- شرکت نسبی
۷- شرکت تعاونی تولید و مصرف

ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود از متداول ترین و پرطرفدارترین انواع ثبت شرکت در کشور ایران هستند. به نحوی که بیشتر از ۹۸ درصد شرکت های ثبت شده را تشکیل می دهند.
مراحل ثبت شرکت به آسانی و در سه مرحله کوتاه و بسیار راحت انجام می پذیرد. همه چیز را به مشاور خود در ثبت ملاصدرا بسپارید.شرکت فعالیت در قالب یک شرکت با هر موضوعی در زمینه کسب و کار نیازمند انجام یک سری مراحل بر اساس ضوابط و قوانین تعریف شده برای فعالیت شرکت هاست.
تامین مالی :به درخواست شما از هر موسسه مالی از قبیل بانک و شرکت‌های سرمایه‌گذاری یا هر شخصی است که به شما پول قرض می‌دهد و شما متعهد می‌شوید تا در سررسیدهای مقرر آتی آن را پرداخت کنید.

فرض کنید می‌خواهید یک ماشین خریداری کنید اما پول کافی برای خرید را ندارید. می‌توانید جهت درخواست تسهیلات به بانک یا شرکت‌های سرمایه‌گذاری مراجعه کنید.
کارآفرینی و نوآوری سبب رشد اقتصادی می‌شود
تحقیقات نشان می‌دهد کارآفرینی و نوآوری نقش مهمی را در توس
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و
اگر دنبال تولید مشکلات تولید سنگ مصنوعی هستید اول از همه باید معنای واقعی سنگ مصنوعی را بدانید شاید با نام هایی مانند: سمنت پلاست یا سنگ پلیمری آشنا باشید اما اینها درصد کوچکی از سنگ های مصنوعی هستند دامنه سنگ های مصنوعی بسیار وسیع است که شرکت سارگن انواع خطوط تولید سنگ های مصنوعی به معنای واقعی کلمه ارائه می دهد. 
شاید از خود سوال کنید معایب سنگ مصنوعی چیست و یا وضعیت بازار سنگ مصنوعی چطور است مجددا تاکید می شود منظور شما کدام سنگ مصنوعی اس
از بس عادت کردیم همیشه از زائر این سؤال بیخود را بپرسیم؛ "دستت به ضریح رسید؟ توانستی ضریح را ببوسی؟" رفته رفته خیلیها هدف اول و آخر زیارت را در همین دیدند که جواب آبرومندی برای این سؤال داشته باشند! می روند خودشان را به هر زوری که شده به ضریح می رسانند تا اگر کسی از آنها پرسید، که صد البته خواهد پرسید، با افتخار بگویند: بله دستم رسید و بوسیدم ضریح را. کاش این سؤال بیخود باب نمی شد، و خیلیها را به اشتباه نمی انداخت که: هر زورش بیش اجرش بیشتر! هر که
با دانلود کتاب های تاریخ ادبیات کودکان خارجی گروه ای است که شما در آن می‌توانید : با تاریخ کهن کودکان خارجی آشنا گردید . سیر فرهنگ وتمدن این مملکت را بشناسید . به دیدار کودکان اهل ایران تا کهن ترین روزگاران بروید . مهمتر از کلیه با دانلود کتاب خارجی، ادبیات کودکان کشور ایران از زمانه باستان تا زمان معاصر آشنا گردید .درین این شرکت نوشته با اهمیت به همراه سندهای برگزیده آورده شده‌است تا شما خوبتر با مورخ و ادبیات کشور‌ایران آشنا نمایید . شما ب
با عوارض پروتز لب آشنا شوید
خیلی از خانم ها برای زیباتر شدن می خواهند از پروتز لب و تزریق ژل استفاده کنند اما قبل از این کار بهتر است با عوارض پروتز لب آشنا شوید
ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید
منبع : مجله اینترنتی هلو  www.holoo1.ir
مکان : تهران - نارمک 
استخدام برنامه نویس جهت نگهداری سایت
 شرکت دانش بنیان در حوزه سلامت محدوده شرق تهران جهت نگهداری سامانه های خود نیازمند به برنامه نویس PHP مسلط به مباحث زیر است :
شرایط
- مسلط به زبان #PHP
- آشنا به #MySql
- آشنا به فریم ورک لاراول مزیت محسوب می شود.
- آشنا به طراحی فرانت اند
- با اخلاق و متین 
راه‌های ارتباطی
شماره تماس: ۰۹۲۱۶۵۷۳۸۱۵ 
مکان : تهران - نارمک 
استخدام برنامه نویس جهت نگهداری سایت
 شرکت دانش بنیان در حوزه سلامت محدوده شرق تهران جهت نگهداری سامانه های خود نیازمند به برنامه نویس PHP مسلط به مباحث زیر است :
شرایط
- مسلط به زبان #PHP
- آشنا به #MySql
- آشنا به فریم ورک لاراول مزیت محسوب می شود.
- آشنا به طراحی فرانت اند
- با اخلاق و متین 
راه‌های ارتباطی
شماره تماس: ۰۹۲۱۶۵۷۳۸۱۵ 
تعداد کارکنان شرکت زیاد نبود.
ما چهار پنج نفر بودیم که روزها با مدیر عامل سوار اتومبیل شخصی اش می شدیم، می رفتیم  در خیابان ها و کوچه های اطراف شرکت در میدان آرژانتین بروشور پخش می کردیم تا مردم با شرکت آشنا شوند.
ادامه مطلب
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
 استخدام شرکت سازه های فولادی در تهران

شرکت سازه های فولادی در شهرک صنعتی شمس آباد (استان تهران) جهت تکمیل پرسنل خود در مشاغل زیر دعوت به همکاری می نماید:

کارشناس صنایع  
کارشناسی صنایع
حداقل یک سال سابقه کار
تسلط به نرم افزار office

کارشناس سیستم ها و روش ها  
کارشناسی صنایع
آشنا به ISO9001-2015
آشنا به زبان انگلیسی
حداقل دو سال سابقه کار

کارشناس رنگ  
کارشناسی مرتبط
حداقل دو سال سابقه کار
آشنا با استاندارد ملی 1335 و 10035 و استاندارد بلاست ISO11
شاید به نظر برسد که حالا که در سال ۲۰۱۹ هستیم، همه کسب‌وکارها، چه کوچک و چه بزرگ، اهمیت طراحی سایت برای شرکت را می‌دانند. اما بر اساس نظرسنجی‌ای که انجام شده، فقط ۵۴ درصد از بیزینس‌های کوچک، وب سایت شرکتی دارند. یعنی ۴۶ درصد از ‌بیزینس‌های کوچک احتمالاً هنوز با اهمیت آن آشنا نیستند.
ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود از متداول ترین و پرطرفدارترین انواع ثبت شرکت در کشور ایران هستند. به نحوی که بیشتر از ۹۸ درصد شرکت های ثبت شده را تشکیل می دهند.
مراحل ثبت شرکت به آسانی و در سه مرحله کوتاه و بسیار راحت انجام می پذیرد. همه چیز را به مشاور خود در ثبت ملاصدرا بسپارید.شرکت فعالیت در قالب یک شرکت با هر موضوعی در زمینه کسب و کار نیازمند انجام یک سری مراحل بر اساس ضوابط و قوانین تعریف شده برای فعالیت شرکت هاست.
ثبت شرکت در کرج ثبت شرکت در کرج و انجام امور ثبتی در این شهر با توجه به وسعت شرکت ها و کارخانجات اهمیت بالایی دارد. انجام خدمات ثبتی مانند:
ثبت شرکت در کرج
ثبت برند در کرج
ثبت طرح صنعتی در کرج
ثبت اختراع در کرج
ثبت ایده در کرج
ثبت تقاضای کارت بازرگانی
اخذ رتبه بندی پیمانکاری
ثبت شرکت
از بس عادت کردیم همیشه از زائر این سؤال بیخود را بپرسیم؛ "دستت به ضریح رسید؟ توانستی ضریح را ببوسی؟" رفته رفته خیلیها هدف اول و آخر زیارت را در همین دیدند که جواب آبرومندی برای این سؤال داشته باشند! می روند خودشان را به هر زوری که شده به ضریح می رسانند تا اگر کسی از آنها پرسید، که صد البته خواهد پرسید، با افتخار بگویند: بله دستم رسید و بوسیدم ضریح را. کاش این سؤال بیخود باب نمی شد، و خیلیها را به اشتباه نمی انداخت که: هر زورش بیش اجرش بیشتر! هر که
لوگو که با نام های دیگری همچون سمبل ، آرم ، نماد ، نشان نیز مورد استفاده قرار میگیرد ، نشانه و مشخصه یک برند میباشد که باید منحصر به فرد باشد و یک عضو جدانشدنی در بخش برندسازی میباشد و لازمه ی هر کسب و کار کوچک یا کسب و کارهای بزرگتر ، شرکت ها یا سازمان ها میباشد. نقطه قوت هر لوگو ، میزان جذب طرح و نماد و موشوع برند در ذهن بیننده میباشد که در عین منحصربه فرد بودن ، لوگو باید موضوع و مشخصات برند را نیز عنوان کند. در حقیقت هویت بصری برند و محصولات
با میز اداری بیشتر آشنا شوید
با میز اداری بیشتر آشنا شوید و اطلاعات خود را برای خرید و انتخاب یک میز اداری مناسب بالا ببرید . انواع میز اداری کدام اند؟ کاربرد های میز اداری در سازمان های مختلف چیست ؟ سبک های متفاوت میز های اداری چیست ؟ تفاوت و کاربرد میز های اداری ؟ میز اداری مناسب را از کجا بخریم ؟ قیمت میز های اداری ؟  این ها سوالاتی است که موقع خرید میز اداری از خود    می پرسید . ما در مقاله ” با میز اداری بیشتر آشنا شوید ” به تمام این سوالات
با میز اداری بیشتر آشنا شوید و اطلاعات خود را برای خرید و انتخاب یک میز اداری مناسب بالا ببرید . انواع میز اداری کدام اند؟ کاربرد های میز اداری در سازمان های مختلف چیست ؟ سبک های متفاوت میز های اداری چیست ؟ تفاوت و کاربرد میز های اداری ؟ میز اداری مناسب را از کجا بخریم ؟ قیمت میز های اداری ؟  این ها سوالاتی است که موقع خرید میز اداری از خود    می پرسید . ما در مقاله ” با میز اداری بیشتر آشنا شوید ” به تمام این سوالات
صندلی اداری چیست و چگونه می توان با آن، تجارت خود را متحول کرد؟ آیا به راحتی می توان شرکت خود را از نظر طراحی و زیبایی، متحول کرد؟ آیا میتوان با صندلی لوکس 2019 توجه مشتریان را بخود جلب کرد؟ برای پاسخ به این سوال، با شرکت گلدسیت همراه باشید تا شما را با انواع صندلی اداری و نحوه ی انتخاب آن آشنا کنیم. برای انتخاب صندلی اداری مناسب، باید از افراد متخصص مشاوره بگیرید و بهترین تجهیزات را متناسب با فضای محل کار خود انتخاب و خریداری کنید. حراج صندلی
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
هر شخصی با توجه به نوع کاری که می خواهد در شرکت خودش انجام دهد و اهدافی که برای تاسیس شرکت دارد (کوتاه مدت و بلند مدت) می باید حتماً به اصول و قوانین ثبت شرکت  اشراف داشته باشد.انتخاب کردن این نوع شرکت ها فقط بستگی به نوع کار افراد، اهداف، نوع آینده نگری و تعداد نفرات شرکت دارد. از انواع دیگر شرکت می توان از شرکت تعاونی، سهامی عام، سهامی خاص، شرکت تضامنی، شرکت مختلط، شرکت سرمایه، موسسات و
توی لابی شرکت نشستم برنامه نویس آقای ایمان سین رو دیده ام بهش گفتم همه ی vpn ها قطع بهم گفت توی شرکت به اینترنت شرکت وصل شو درست میشه بعد گوشیمو گرفت و برام درست ش کرد!!!! بعث ون vpn وصل من فکر کرده ام فقط روی سروی که من متصل ام اینجوری نگو روی سرورهای کلی شرکت این vpn سرور رو ست کرده اند!!! بعد بهم گفت آخر وقت امشب بهش پیام بدهم تا برای یه vpn شرکت روبرام بسازه تا بتونم استفاده کنم!
#حکایت‌آشنا
 یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با تنابی گردن قوچ را به دم خرش بست و حرکت کرد
بین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دم خر بستند و قوچ را بردندخر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود

ادامه مطلب
ویکتوریا سکرت Victoria’s Secret را
می توان یکی از پر تقاضا ترین برند ها در زمینه عطر و ادکلن و اسپری بدن
در ایران دانست. اما شهرت و آوازه این برند جهانی است. در این مطلب قصد
داریم بیوگرافی این شرکت مشهور را برای شما بیان کنیم تا با این برند
آمریکایی بیشتر آشنا شوید. چهل سال پیش یعنی در سال ۱۹۷۷ شرکت Victoria’s Secret در ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. البته در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در ایالت اوهایو قرار دارد. روی ریموند موسس ویکتور
فعالیت در بورس نیز مانند هر کسب و کار دیگری، یک سری اصطلاحات تخصصی دارد و بدون­ شک اشنا نبودن فعالان بازار سرمایه با اصطلاحات بورسی بازار، برای آنان پیامد مناسبی نخواهد داشت؛ به مانند سوار کاری که با زین اسب و افسار آن آشنا نباشد.

EPS چیست؟
EPS یکی از کاربردی ترین اصطلاحات بورسی در بین سرمایه گذاران تازه کار و حرفه ای است. هرجا که وضعیت سهام یک شرکت از طرف سرمایه گذاران و تحلیلگران بازار مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد به شکل مستقیم یا غیر مست
• بسم رب الزهرا •
در شبهای سرد بی هدفی
در زمهریر تباهی
تنها تو پناهی
 در کوچه های نم گرفته باران
در میان عطرِ ترِ کاهگل های کوچه باغهای همسایه
وقتی نسیم ترنم یاس و محمدی و شب بو را می آمیزد
تو در کنار منی
تنها ترین آشنا یا رباه

• میم‌بن‌شین • 
کدام نوع از شرکت ها بیشتر به ثبت میرسند؟
شرکت های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود
امروزه از لحاظ محبوبیت و مرسومیت و تداول در ثبت از میان بقیه ی شرکت های
تجاری، جایگاه بهتر و بالاتری دارند و اگر بخواهیم دقیق تر نگاه کنیم باید
بگوییم که بین این دو نوع شرکت نیز شرکت سهامی خاص محبوبیت و اعتبار
بیشتری را توانسته کسب کند شایات ذکر است که مراحل ثبتش نیز به نسبت شرکت
با مسئولیت محدود کمی پیچیده تر خواهد بود.با همه ی این موارد باید گفت که
این هیئ
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
بازی های ویدئویی با جذابیت های بصری ما را به دنیای دیگری می برند. دنیایی که بسته به سلیقه دیگر نمی خواهیم از آن خارج شویم. می خواهیم تا ابد قهرمان آن دنیا بمانیم. هر چقدر آزادی تصمیم گیری بازی کننده در دنیای بازی ویدئویی بیشتر باشد، خارج شدن از آن دنیا برایش سخت تر می شود. یکی از موفق ترین شرکت های سازنده  بازی های ویدئویی که دنیاهای بی نظیری روی موبایل ساخته Supercell است.
این شرکت فنلاندی در سال 2010 تاسیس شد که اولین بازی خود را در سال 2011 منتشر شد ک
وبمستری چیست و وبمستر کیست؟
اولین مفهومی که باید با آن باید آشنا شویم درک درست از کلمه وبمستری است، که امروزه برای این کلمه معنا های اشتباهی زیادی تعریف شده است که در این قسمت شما را با مفهوم درست این کلمه آشنا میکنیم

وبمستری به چه معنایی است؟
به طور کلی، وبمستری به مجموعه وظایف راه اندازی، مدیریت و درآمدزایی یک وبسایت گفته می شود.

وبمستری فراتر از برنامه نویسی و طراحی سایت است. یک وبمستر به منزله مدیر سایت است.

در شرکت های بزرگ، برنامه
استخدام حسابدار خانم در شرکت معتبر تهران
بهمن 98
یک شرکت معتبر بهداشتی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی و شرایط احراز :
استخدام حسابدار
    جنسیت: خانم    لیسانس حسابداری    آشنا به امور مالیاتی    با حداقل سه سال سابقه کار    ترجیحا مجرد    زیر سی سال سن
 متقاضیان دارای شرایط ، رزومه کاری خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.اطلاعات تماسایمیل job@maahtabkish.com

کدام نوع از شرکت ها بیشتر به ثبت میرسند؟
شرکت های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود
امروزه از لحاظ محبوبیت و مرسومیت و تداول در ثبت از میان بقیه ی شرکت های
تجاری، جایگاه بهتر و بالاتری دارند و اگر بخواهیم دقیق تر نگاه کنیم باید
بگوییم که بین این دو نوع شرکت نیز شرکت سهامی خاص محبوبیت و اعتبار
بیشتری را توانسته کسب کند شایات ذکر است که مراحل ثبتش نیز به نسبت شرکت
با مسئولیت محدود کمی پیچیده تر خواهد بود.
با همه ی این موارد باید گفت که
این هی
باران
این اشک آسمان
این دانه های ریز سخاوت
سیراب می کند
صحرای تشنه کام دلم را.
گل ها
گل های پر طراوت و زیبا
لبریز یک محبت بی پایان
در انتهای سال سترون.
گنجشک ها چه شاد و قناری
خوشحال از این بهار شکوفا.
اینجا نشسته ام به کناری
در انتظار آمدن تو
همراه نوبهار فریبا
باشد که این بهار
باشد که این زلال سرازیر در زمان
لبخند بر لبان تو بنشاند
در لحظه لحظه های چنین فصل آشنا
طول عمر انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی:در این نوشته به بررسی طول عمر پنجره دوجداره و استانداردھای بررسی شده خواھیم پرداخت و شما را با طول عمر شگفت انگیز آنھا آشنا خواھید شد پس با ما ھمراه باشید.شرکت پنجره ماندگار در کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز در سراسر ایران است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس فروش ما با شماره 09127298086 تماس بگیرید شرکت پنجره ماندگار تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی با بالا ترین کیفیت ، بهترین طراح
برای سرمایه گذاری در بورس باید روش صحیح معامله گری را یاد بگیریم. با آموزش بورس می توانیم سهام شرکت های خصوصی و دولتی را خرید و فروش کنیم. بورس در واقع یک کلمه فرانسوی بوده و در لغت به معنی کیف پول می باشد اما معنایی فراتر از کیف پول دارد. بورس از مهمترین نهاد های اقتصادی هر کشوری است. برای سرمایه گذاری در بورس ابتدا باید در کلاس های آموزش بورس شرکت کنید.
در این کلاس ها می توانید با مفاهیم پایه ای بورس و تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی آشنا شوید. آم
مشهورترین سلبریتی های مسلمان + خاکی ترین سلبریتی ها
امروز با معروف ترین سلبریتی های مسلمان و همچنین سلبریتی هایی کـه علاقه خود رابه دین اسلام نشان داده اند آشنا میشویم. همچنین امروز با بی ادعاترین و خاکی ترین سلبریتی ها نیز آشنا میشویم. در ادامه از جانت جکسون و اسنوپ داگ مسلمان گرفته تا اما واتسون و ریتا اورا بی ادعا و خاکی، با این چهره های مشهور بیشتر آشنا میشویم. با پارس ناز همراه بمانید.

ادامه مطلب
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
در این مقاله قصد داریم تا شما را با مفهوم پایگاه داده MySQL آشنا کنیم و به شما توضیح دهیم که MySQL چیست؟ و چه استفاده ای از آن می شود. ببینیم این پایگاه داده چه توانایی هایی دارد. در مقالات دیگر با پایگاه داده SQL و همچنین پایگاه داده اوراکل آشنا شدیم. حالا شما …https://blog.iranserver.com/what-is-mysql/
برای اینکه بتوانید در کشور دانمارک ثبت شرکت انجام دهید لازم است که مدارکی را از قبل تهیه کنید. مدارک لازم به صورت زیر هستند:
1- پر نمودن فرم ثبت شرکت در کشور دانمارک2- تهیه اساسنامه شرکت3- کپی پاسپورت سهامداران شرکت با اسکن از کپی پاسپورت مدیرعامل شرکت متقاضی4- ایجاد حساب بانکی برای شرکت ثبت شده در کشور دانمارک5- ارائه طرح توجیهی برای فعالیت اقتصادی در کشور دانمارک
6- ارائه نام شرکت توسط فرد متقاضی که اقدام به ثبت نمودن شرکت در دانمارک نموده است
زبان انتقال مفاهیم اطلاعاتی در ماشین ها و دستگاه های تحت شبکه با زبان ما انسان ها بسیار متفاوت هست شما برای شناساندن و فهماندن مطالب خود به زبان ماشین باید با مفاهیم صفر و یک,زبان منطقی آشنا باشید در اینجا قصد داریم به یکی از این پروتکل های عرضه شده رایگان و محبوب در سطح جهان مدباس آشنا کنیم...
ادامه مطلب
۱- آیا استعداد ها و توانمندی­های خود را می شناسید؟
۲- آیا علایق خود را بخوبی می­شناسید؟
۳- آیا رشته ای که انتخاب کرده­ اید، با توانمندی­ها و علایق شما مطابقت دارد؟
۴- آیا تحت تاثیر محیط، وجهه اجتماعی رشته مورد نظر یا پیشنهاد دوست و آشنا رشته خود را انتخاب کرده­ اید؟
۵- آیا به خاطر اینکه رتبه­ تان مطابق میلتان نشده و می خواهید هر طور شده در دانشگاه پذیرفته شوید، این رشته را انتخاب کرده­ اید؟
۶- فکر می­کنید که اگر به رشته­ تان علاقه‌مند نباشید،
با عجیب ترین زوج های هالیوودی آشنا شوید (عکس)

ایران ناز زوج های هالیوودی همه ی وقت در راس دقت ها بوده اند خبرگزاری ها همۀ وقت به زندگی و ارتباط انها دقت ویژه ای دارند. هیچ کدام از زوج های هالیوودی به اندازه برد پیت و جنیفر آنیستون و یا ریس ویترسپون و رایان فیلیپ عجیب و به یاد ماندنی نیست ولی همه ی ما خیلی از ازدواج های هالیوودی مربوط به قبل ها رو کاملا از ذهنمون پاک کردیم.

ادامه مطلب
در حالت اول باید شروع به تولید محتوای با کیفیت و رایگان درباره آموزش برنامه نویسی کند. در این حالت کم کم علاقمندان به یادگیری برنامه نویسی جذب او میشوند و می توانند از کلاس های خصوصی، دوره ها و آموزش ها بهره مند شوند و از این طریق کسب درآمد انجام میشود.
در این حالت شخص اگر تبلیغ انجام پروژه های برنامه نویسی برای شرکت های بزرگ و معتبر کند، چندان موثر نخواهد بود. چون مخاطب او به خاطر نوع محتوایی که تولید کرده است کسانی هستند که میخواهند برنامه ن
سلام شاید همه ی شما با محدودیت های بیان آشنا باشید و گله کنید اما بیان محدودیت های امکاناتی رو داره به دلایلی که خود این شرکت ارائه نموده و باید بهش احترام بزاریم ولی ویژگی های جذاب بیان خیلی از دوستان باهاش ناآشنا هستند
ادامه مطلب
بسته های افزایشی شرکت شاتل
در این مطلب با بسته های افزایشی اینترنت شرکت شاتل که یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت ای دی اس ال در کشور است آشنا می شویم، این بسته ها امکان خرید جداگانه برای افزیش حجم را خواهند داشت که با قیمت منصفانه و حجم مناسب خود بسیار کاربردی هستند. این بسته ها در حال حاضر در دسترس خواهند بود.
تعرفه بسته های افزایشی اینترنت پرسرعت شاتل

مدت بسته
حجم
قیمت

ماهانه
6 + 4 گیگابایت (2 تا 7 صبح)
20 هزار تومان

ماهانه
13
ان هتوی یکی از بزرگترین بازیگران زن سینما است و مادر طبیعت چیزی برای زیبایی او کم نگذاشته است. به لحاظ هنری نیز ان هتوی جایزه‌ای در دنیای سینما نیست که از آن خود نکرده باشد. جوایز اسکار، گلدن گلوب، بفتا و امی، تنها قسمتی از دستاوردهای ان هتوی است.این هنرپیشه خوش‌آوازه و پرافتخار، درآمد سرشاری نیز دارد و در سن ۳۶ سالگی به‌عنوان یکی از ثروتمند‌ترین سلبریتی‌های زن دنیای سینمای هالیوود شناخته می‌شود.

ادامه مطلب
یکی بیاد که دستشو ببرم بالا، بگم هرکس که من دوست، آشنا و فامیل او بوده‌ام، زین پس فلانی دوست، آشنا و فامیل اوست.
یه تعداد آدم رو فقط انتخاب کنم، بگم شماها حق ندارید اون جدیده رو دوست، آشنا و فامیل خودتون بدونید. من برای شما هستم هنوز. 
بعدشم دست همون تعداد (یا اگه دستشون نمی‌شه یادشون) رو بگیرم و برم یه جایی که کسی نشناسدم به جز همونا. و کسی زبونم رو نفهمه و زبون کسی رو نفهمم به جز همونا. 
+عیدتون مبارک. از این پونصدیا و هزاریای عیدی نصیب همه‌تو
✳️ استخدام شرکت پخش پگاه در تهران
شرکت پخش پگاه (توزیع کننده انحصاری محصولات دلپذیر) در #تهران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود افراد واجد شرایط ذیل را استخدام مینماید.
فروشنده حضوری آقا (ویزیتور)حداکثر سن: 32 سالکارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکیسلامت جسمیحداقل مدرک تحصیلی: دیپلمنوع همکاری: تمام وقت
با حقوق ثابت و پاداش فروش (تا دو برابر پایه حقوق) + بیمه و تسهیلات رفاهی تکمیلی
متقاضیان محترم واجد شرایط لطفاً رزومه خود را به نشانی ایمیل مندرج در
تیرآهن تحویل به قیمت کارخانه
تیرآهن در پل ها سوله ها و ساختمان ها نقشی اساسی و هیاتی برای ساختار بدنه سازه را ایفا می کند.
شرکت آهن ایرانیان توزیع کننده انواع میلگرد، تیرآهن، ورق و انواع تولیدات کارخانجات فولاد در سراسر کشور می باشد.
قیمت تیرآهن به قیمت درب کارخانه 
شرکت آهن ایرانیان تمامیه تولیدات شرکت های تولید کننده فولاد را به قیمت کارخانه به شما عزیزان و پیمانکاران عزیز تحویل می دهد و میتوانید کلیه سفارشات خود را از طریق سایت با ما د
شرکت های گازرسانی به شرکت هایی گفته می شود که در موضوع فعالیت شرکت ( بند 2 اساسنامه )، موارد مربوط به کار گاز قید شود. جهت ثبت این شرکت، ارائه مدرک لوله کشی گاز درجه یک و مبحث 17 ساختمان و اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح الزامی است. چنانچه علاقه مند به تاسیس شرکت گازرسانی هستید و می خواهید با شرایط راه اندازی و تاسیس آن آشنا شوید این مقاله را مطالعه بفرمایید. چرا که اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
قالب های ثبتی شرکت گازرسانی
قانون ت
شرکت سامسونگ را بشناسید
سامسونگ ( Samsung) یک شرکت کنگلومرا (خوشه‌ای) چند ملیتی کره جنوبی می باشد که مقر اصلی این شرکت به نام شهر سامسونگ (Samsung Town) به صورت یک مرکز اداری و پارک فناوری اطلاعات  در شهر  سئول، کره جنوبی واقع می باشد.
این شرکت دارای  چندین شرکت تابع و همچنین زیر مجموعه هایی در صنایع  مختلف می باشد،  که اکثر آنها تحت نام برند سامسونگ با هم متحد شده اند و این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت چایبول (شرکت کنگلومرای کره جنوبی)شناخته می شود.
ادا
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
چگونه شرکت‌خود را ثبت کنیم؟
ترازوی 30 کیلویی در دسته بندی ترازو فروشگاهی و ترازو صنعتی قرار می گیرد و با تنوع بالایی در حال تولید است .این ترازو در مدل های پرینتر دار ، بدون پرینتر ، بارکد پرینتر و لیبل پرینتر اولید می شود .از جمله تولید کنندگان ایرانی ترازو 30 کیلویی را می توان شرکت ترازو محک ، شرکت ترازو پند ، شرکت ترازو رادین ، شرکت ترازوی توزین صدر معرفی نمود .ترازوی 30 کیلویی توسط کمپانی های مشهور خارجی نظیر ترازوی دیبال ، ترازوی دیجی و ترازوی cas با کارایی های متنوع تو
✍مصطفی نصراصفهانی
▫️افرادی که تازه با بازار سهام آشنا می‌شوند سوالشان این است: «چه سهمی بخریم؟»
▫️بعد از اینکه کمی بیشتر تجربه کسب می‌کنند سوالشان کمی دقیق‌تر می‌شود: «چه قیمتی بخریم و چه قیمتی خارج شویم؟»
▫️بعد که شخص با تحلیل کردن کمی آشنا می‌شود و سعی می‌کند خودش فرصت‌ها را کشف کند یکی از سوالات رایج این است: «در ایران تحلیل تکنیکال بهتر جواب می‌دهد یا تحلیل فاندامنتال(بنیادی)؟»
ادامه مطلب
 ثبت شرکت | ثبت  ملاصدرا
امروزه علاقه مندان و کسانی که نیاز به فراگیری زبان انگلیسی دارند رو به افزایش است.
برای تدریس زبان انگلیسی دانستن و تسلط به این زبان امری واجب و ضروری است. اما کافی نیست و یک مدرس خوب باید توانایی ها و مهارت های لازم برای آموزش دادن زبان را کسب کند.
TTC مخفف عبارت (Teacher Training Course) به معنی دوره تربیت مدرس می باشد. کسانی که دوره های پیشرفته این زبان را طی کرده اند می توانند برای دوره TTC اقدام کنند.
 با شرکت در این دوره ها در کنار یادگیری تکنیکها و مبان
فرار مالیاتی ، موضوعی است که نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای پیشرفته نیز دارای اهمیت و محل بحث و چاره‌اندیشی است. فرار از مالیات همیشه و همه جا موضوع مهمی برای مؤدیان بوده است.

از این رو، در سایر کشورها با توجه به سیستم‌های اطلاعاتی پیشرفته و تدوین مقررات بازدارنده،سعی در کاهش آن کرده‌اند. فرهنگ‌سازی مالیاتی نه تنها در زمینه مالیات بر ارزش‌افزوده، بلکه در سایر منابع مالیاتی، ضروری و بااهمیت است.
فرار مالیاتی معمولاً آسان‌تر از فعال
تیرآهن تحویل به قیمت کارخانه
تیرآهن در پل ها سوله ها و ساختمان ها نقشی اساسی و هیاتی برای ساختار بدنه سازه را ایفا می کند.
شرکت آهن ایرانیان توزیع کننده انواع میلگرد، تیرآهن، ورق و انواع تولیدات کارخانجات فولاد در سراسر کشور می باشد.
قیمت تیرآهن به قیمت درب کارخانه 
شرکت آهن ایرانیان تمامیه تولیدات شرکت های تولید کننده فولاد را به قیمت کارخانه به شما عزیزان و پیمانکاران عزیز تحویل می دهد و میتوانید کلیه سفارشات خود را از طریق سایت با ما د
قیمت مودم روتر های شرکت لینکسیس
لینک سیس یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید و طراحی ابزار های اتصال به شبکه و سخت افزار های دستیابی به اینترنت است، در ادامه ی این مطلب شما عزیزان را با قیمت بروز مدل های مختلف مودم و روتر های این شرکت آشنا می کنیم.
البته که برخی از این مدل ها به دلیل امکانات اضافه ای که دارند قیمت های خاص تری در بین دیگر مودم ها خواهند داشت و به نسبت دیگر مودم روتر ها نیز کمی بالا تر است. ضمن این که این محصولات با گارانتی های مخت
آگهی تغییرات شرکت : ماده 7 قانون ثبت شرکت‌ها چنین مقرر می‌دارد: تغییرات راجع به نمایندگان شرکت و یا مدیران شعب آن باید به اداره‌ی ثبت اسناد (اداره‌ی ثبت شرکت‌ها) اطلاع داده شود.تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است ،مگر اینکه شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده  ادعای حقی می‌کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت به رساند.
ادامه  

ادامه مطلب
یکی از دغدغه های اکثر کسانی که می خواهند در آزمون های آیلتس و مصاحبه های مختلف شرکت کنند عدم دسترسی به مجموعه سوالات مهم در چنین آزمون هایی است. این مجموعه به این نیاز شما به خوبی پاسخ می دهد و در موضوعات متعدد شما را با سوالات گوناگون آشنا می کند.

اگر برای کسب و کار خود به دنبال استفاده از وردپرس هستید لازم است با تمام قالب‌های تجاری آن (وردپرس) و میزان انعطاف پذیری آن در رابطه با کسب وکار خود آشنا شوید چرا که با وجود در دسترس بودن قالب های تجاری وردپرس، همه آن ها کارایی لازم را ندارند. در ادامه با معرفی بهترین قالب‌های تجاری وردپرس شما را با محبوب ترین قالب‌های تجاری و ویژگی‌های آن در زمینه های مختلف آشنا خواهیم کرد.
ادامه مطلب
تمرین کردن، باعث کار کردن عضلات مختلف و سوزاندن کالری بدن می شود.فعالیت های بدنی می توانند شامل ،شنا کردن،دویدن،پیاده روی،پیاده روی تند و … باشند.تحقیقات نشان داده،فعال بودن می تواند،سلامت بدن شما را از لحاظ روحی و فیزیکی تضمین نماید.علاوه بر این می تواند باعث افزایش طول عمر شما شود.و خیلی از بیماری ها را از شما دور کند. در این مقاله کوتاه شما را با چند مزیت ورزش کردن آشنا می نماییم.ادامه مطلب
1- در شرایط کنونی اساسنامه فرم چاپی است که در سایت اینترنتی اداره ثبت
شرکت ها در اختیار موسسین شرکت است و موسسین با توجه به موضوع شرکت که در
اساسنامه نیز تعیین شده است فرم چاپی مناسب را انتخاب و پر می نمایند. 2-
طبق قانون 1392 موارد عمومی اساسنامه شرکت که در بخش کلیات مورد تدوین
قرار گرفته است بر کلیه شرکت ها از جمله شرکت تعاونی قابل اعمال است. در
اساسنامه معمولاَ نام شرکت با قید کلمه تعاونی ، هدف ، موضوع ، نوع ، حوزه
عملیات ، مدت ، مرکز اصلی عم
تمرین کردن، باعث کار کردن عضلات مختلف و سوزاندن کالری بدن می شود.فعالیت
های بدنی می توانند شامل ،شنا کردن،دویدن،پیاده روی،پیاده روی تند و …
باشند.تحقیقات نشان داده،فعال بودن می تواند،سلامت بدن شما را از لحاظ روحی
و فیزیکی تضمین نماید.علاوه بر این می تواند باعث افزایش طول عمر شما
شود.و خیلی از بیماری ها را از شما دور کند. در این مقاله کوتاه شما را با
چند مزیت ورزش کردن آشنا می نماییم.ادامه مطلب
همه چیز درباره ی خرید یک کارتخوان خوب
در ببین کارتخوان های سیار بانکی که در بازار توسط شرکت های معتبر ارائه میشود ممکن است دچار سردرگمی شوید که چه کارتخوانی برایتان مناسب تر استدر این مقاله به شما کمک میکنیم تا با نکات مهم در هنکام خرید کارتخوان سیار آشنا شوید و به راحتی کارتخوان مناسب خود را پیدا کنید .
ادامه مطلب
نظرات مشتریان محترم گلوبال کادرو درباره ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

هر دو عزیز که تشریف آوردن به ترکیه هر دو ایرانی بودند که همسرشون در اتریش اقامت داشتند.

ما از طریق وب سایت موسسه گلوبال کادرو با این شرکت آشنا شدیم و بعد از تحقیق درباره این شرکت و بررسی نظرات دیگر مشتریان و البته از همه مهمتر سوال و جوابهایی که از مشاورین موسسه پرسیدیم و متوجه شدیم که به قول معروف با یک شرکت کار بلد طرف هستیم. که البته یکی از شرکت های با سابقه در این ز
هر آدمی باید اعضا و جوارح خودش را بشناسه . چشم و گوش و دست و پا و سیستم گوارش و بالاخره اعضای جنسی خودش را .
ما نباید با بدن خودمون رودربایستی کنیم یا نامهربان باشیم باهاش .
عدم توجه درست به بدن منجر به بروز بیماری میشه .
ما تنها کسی هستیم که باید به تمامی با بدن خودمون آشنا باشیم و او را بشناسیم .
دعوتتون میکنم به دیدن دو ویدئوی کوتاه کاملا پزشکی و آموزشی .
هیچ محدودیت سنی هم نداره .
اینجا ببینید :
آناتومی دستگاه جنسی
sahaja_yoga@
روح وحشی 
خب میشه گفت کسی که شاید بهش واقعا 99% اعتماد رو دارم همین V دوست داشتنیه (هرچند واقعا اعتماد حتی به چشمات هم این روزا کار اشتباهیه). یادمه درست سال ها پیش تو یه ساختمون کنار خونه فعلیمون دیدمش؛ V بسیار مهربون و دوست داشتنی به نظر میرسید و کم کم ما با هم آشنا شدیم. ما آشنا بودیم و هر سال که میگذشت آشنایی ما بیشتر میشد.
ادامه مطلب
ند  iminer در ایران متعلق به شرکت بازرگانی افرند شید مهر (بامسئولیت محدود) است که با شناسه ملی 14008641627 و شماره ثبت 547699 فعالیت می کند و که آگهی تاسیس آن را با شماره آگهی 14818701 در روزنامه رسمی کشور قابل رویت است همچنین نماد اعتماد الکترونیکی این برند در حال حاضر با نام کسب و کار فروشگاه اینترنتی رایانه ددینو و ( به نام مدیر عامل شرکت  iminer) در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت شده است.
دفتر مرکزی شرکت iminer در شهر آنتالیا ترکیه مس

هر آن که جانب اهل خدا نگه داردخداش در همه حال از بلا نگه دارد
حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوستکه آشنا سخن آشنا نگه دارد
دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پایفرشته‌ات به دو دست دعا نگه دارد
گرت هواست که معشوق نگسلد پیماننگاه دار سر رشته تا نگه دارد
صبا بر آن سر زلف ار دل مرا بینیز روی لطف بگویش که جا نگه دارد
چو گفتمش که دلم را نگاه دار چه گفتز دست بنده چه خیزد خدا نگه دارد
سر و زر و دل و جانم فدای آن یاریکه حق صحبت مهر و وفا نگه دارد
غبار راهگذارت ک

برای انواع ثبت شرکت باید بدانید که بتدریج با تخصصی تر شدن ثبت شرکت ها و تنوع در امور کسب و کار و فعالیت های مؤسسات تولید و خدماتی، برای نظم بخشیدن و رسمیت دادن به  فعالیت های شرکت های دولتی و خصوصی،لزوم قانونی نمودن و ثبت شدن رسمی آنها بیشتر احساس می شد.
به همین خاطر قوانین و مقررات خاصی برای ثبت انواع شرکت به مرحله اجرا درآمد.
هر شرکت سهامی خاص یا سهامی عام به قسمت‌هایی مساوی تقسیم می‌شود که به هر یک از این قسمت‌ها یک سهم گفته می‌شود.

اساسی‌ترین فرق بین یک شرکت سهامی خاص با سهامی عام این است که همه می‌توانند سهام شرکت‌های عام را خرید و فروش کنند ولی سهام شرکت‌های سهامی خاص در مالکیت عده‌ای خاص است.
وقتی که شما یک سهم از شرکت خریداری می‌کنید در فعالیت‌ها، و سود و زیان آن شرکت شریک می‌شوید و سهامدار آن شرکت خواهید بود.
ورقه سهم چیست؟

ورقه سهم سند قابل معامل
بدون شک تا کنون همه ما نام معتبر شرکت DJI را به عنوان بزرگترین تولید کننده پهپادهای حرفه ای شنیده ایم. شرکت DJI در تجربه ای نو، اقدام به ساخت محصول تازه ای نموده است که tello نام دارد. این کوادکوپتر یک پهپاد کوچک و جذاب است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان می تواند اوقات خوشی را رقم بزند. در ادامه با این محصول جدید بیشتر آشنا خواهیم شد:
اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به تازگی با دنیای کوادکوپترها آشنا شده اید، نگران نباشید. به پرواز در آورد
بدون شک تا کنون همه ما نام معتبر شرکت DJI را به عنوان بزرگترین تولید کننده پهپادهای حرفه ای شنیده ایم. شرکت DJI در تجربه ای نو، اقدام به ساخت محصول تازه ای نموده است که tello نام دارد. این کوادکوپتر یک پهپاد کوچک و جذاب است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان می تواند اوقات خوشی را رقم بزند. در ادامه با این محصول جدید بیشتر آشنا خواهیم شد:
اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به تازگی با دنیای کوادکوپترها آشنا شده اید، نگران نباشید. به پرواز در آورد
✳️ دعوت به همکاری نیروی IT به صورت نیمه وقت در تهران

به افراد واجد شرایط زیر جهت همکاری در #تهران نیازمندیم:

نیروی IT
دارای سابقه کار
به صورت نیمه وقت
آشنا به امور مربوط به اتوماسیون
آشنا به مدیریت وب سایت
آشنا به مدیریت امور شبکه
آشنا به سخت افزار، نرم افزار

متقاضیان گرامی می توانند جهت تکمیل و ارسال رزومه، به اطلاعات درج شده در آگهی مراجعه فرمایند.

tahvieharya@gmail.com
09128577012

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عروسی 
تشریفات عروس
امروزه استفاده از دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی برای سوپرمارکت ها ، فروشگاه های پوشاک و سایر خرده فروشی ها که کالاهای خود را در دسترس مشتریان قرار می دهند ، یک امر ضروری است.
این مقاله به شما کمک می کند تا در قسمت های مختلف سایت چشم سوم بتوانید با انواع لوازم جانبی و کاربرد های آنها متناسب با نیاز و شرایط فروشگاه خود آشنا شوید. به طور کلی در قسمت تگ فروشگاهی ( تگ دزدگیر ، تگ پوشاک و ... ) می توانید با انواع تگ دزدگیر از نظر سایز تگ دزدگیر ، فرک
در این بخش از سری مطالب وبلاگ انتخاب سنتر با معرفی کامل برند Daewoo همراه شما خواهیم بود تا بیش از پیش با این برند پرطرفدار در دنیای لوازم خانگی آشنا شوید.
یکی از بهترین ارائه‌دهندگان لوازم‌خانگی در سطح دنیا شرکت دوو می‌باشد. امروزه دوو به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین و پرمصرف‌ترین محصولات لوازم‌خانگی در جهان شناخته ‌شده است. محصولات این شرکت در اکثر کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد و در کشور عزیزمان ایران نیز این برند، یک برند شناخ
ثبت شرکت سهامی عام
برای شرکت های بزرگ ملی میسر و مقدور میباشد.
در این مثاله بیشتر به بررسی ماهیت این شرکت ها خواهیم پرداخت.
ثبت شرکت سهامی عام با توجه به آنکه این شرکت ها امکان فروش سهام در بازار بورس را دارند دشوارتر از انواع دیگر شرکت ها است.

اگر گذرتان به جزیره ریشیری ژاپن افتاد، حتما غذای یونیدان را که به صورت کِرمی طبخ شده باشد را امتحان کنید. این غذا تمامی ویژگی های یک خوراکی ناب دریایی را دارد و از همه بهتر آن که می‌توانید یونیدان را در سرزمین یخ و برف و گل نوش جان کنید و یک خاطره‌ی به یادماندنی برای خود و همراهانتان بسازید.

غذاهای ژاپنی در سراسر دنیا محبوب هستند و نام بسیاری از آنها به عنوان بخشی از فرهنگ مردم ژاپن در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. آل نیپون ایرویز ن
بسم الله الرحمن الرحیم
نکاتی راجع به درس خارج
در انتخاب استاد باید به شرایط ذیل توجه شود:
1.       استاد منظم باشد. لذا در سال اول و حتی الامکان در کل دوره درس خارج از شرکت در درس اساتیدی که تعطیلی مکرر دارند  ، پرهیز شود.
2.       در کنار استادی که طلبه از آن درس می گیرد یک استاد راهنما وجود داشته باشد تا از نکاتی که طلبه سرکلاس خوب متوجه نشده یا تتمیم آن را نمیداند(و دیگر راهنمایی ها) بهره مند گردد.
3.       استاد بیان رسا داشته باشد . لذا شرکت د
گیت و گیت هاب چی هستن ؟ دقیقا در این دوره هر دوی اینها رو یاد میگیرید و میفهمید که این دو ، چه معجزه عالی در دنیای برنامه نویسین. شاید خیلی از شماهای که الان دارید این متن رو میخونید ندونید که این دوتا ابزار چی ان و کارایشون چیه اما این ابزارها میتونن در توسعه  یک اپ فوق العاده مفید و کاربردی باشن . از نظر من کسی که با این دوتا ابزار آشنا نباشه اصلا اسمش رو هم نباید بزاره توسعه دهنده . اگر کنجکاو شدید که واقعا این ها چی هستن، حتما قسمت اول رو بب
ثبت شرکت مستقل خارجی در ایران تقریباَ مشابه ثبت شرکت داخلی
است اما ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت خارجی مستلزم اثبات هویت قانونی شرکت
مادر در کشور متبوع خود است و ارائه مستندات مربوطه به عهده شرکت متقاضی
ثبت می باشد.به موجب ماده 3 قانون ثبت شرکت ها برای آنکه شخصیت حقوقی شرکت
خارجی در ایران شناخته شود و شرکت بتواند در ایران مبادرت به امور تجاری
کند،باید در مملکت اصلی خود شرکت قانونی شناخته شده و در اداره ثبت اسناد
تهران به ثبت رسیده باشد.عد
در پست قبل وبلاگ مترجم شو با روش های ترجمه آشنا شدیم. حالا می خواهیم به معرفی انواع مترجم بپردازیم.
انواع مترجم
مترجم رسمی
مترجمان رسمی، مترجمانی هستند که در سازمان هایی مثل صدا و سیما، گمرک و غیره استخدام می شوند. معمولا این مترجمان تمام وقت جذب شرکت ها می شوند و حقوق ثابت و زمان کاری ثابت در داخل شرکت دارند.
ادامه مطلب
در پست قبل وبلاگ مترجم شو با روش های ترجمه آشنا شدیم. حالا می خواهیم به معرفی انواع مترجم بپردازیم.
انواع مترجم
مترجم رسمی
مترجمان رسمی، مترجمانی هستند که در سازمان هایی مثل صدا و سیما، گمرک و غیره استخدام می شوند. معمولا این مترجمان تمام وقت جذب شرکت ها می شوند و حقوق ثابت و زمان کاری ثابت در داخل شرکت دارند.
ادامه مطلب
۱-با سخنرانی های کوتاه و مختصر شروع کنید
هیچ وقت نمی توانید بدون یاد گرفتن مقدمات یک درس یا یک رشته ورزشی در آن خبره شوید. غلبه بر ترس هم درست مثل همین قضیه است. باید با تمرینات کوچک و مختصر شروع کنید و کم کم جلو بروید. اگر صحبت کردن جلوی جمع برایتان سخت است اولین سخنرانی تان نباید طولانی باشد. به جای اینکار بهتر است یک سخنرانی کوتاه و عمومی را انتخاب کنید. برای مبتدی ها معمولا توصیه می کنیم کارشان را با ۱ تا ۳ دقیقه صحبت کردن جلوی جمع شروع کنند

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

SENPAI ⛩